O NAS

Biuro tłumaczeń STERN & STERN Spółka z o.o. jest następcą prawnym jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej uprzednio przez Johana Stern – tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego, wpisanego na listę Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/34/15.

Rozwinięcie formy prawnej działalności w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością było konsekwencją nie tylko stale zwiększającej się liczby zleceń i nawiązaniem współpracy z podwykonawcami, ale przede wszystkim rosnącego ryzyka popełnienia błędu (zdarza się nawet najlepszym) podczas dokonywania coraz bardziej wymagających tłumaczeń, wiążących się równocześnie z dużą odpowiedzialnością. Przykładem takiego zlecenia było 3-dniowe tłumaczenie ustne konsekutywne dla Krajowej Rady Sądownictwa w 2017 roku, podczas którego delegacja niderlandzkiej rady sądownictwa odwiedziła między innymi polski Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy oraz Ministerstwo Sprawiedliwości. Wizyta miała związek ze sporem między Polską a organami Unii Europejskiej w sprawie reformy polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Centrum naszej aktywności i codziennych operacji znajduje się w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, choć formalną siedzibą biura tłumaczeń jest Ełk. Specjalizujemy się w tłumaczeniach prawniczych z języka niderlandzkiego/holenderskiego/flamandzkiego lub na język niderlandzki/holenderski/flamandzki. Oczywiście tłumaczymy również inne dokumenty, z wyjątkiem jednak dokumentów technicznych i medycznych. Razem z naszym starannie wyselekcjonowanym zespołem tłumaczy (przysięgłych) języka niderlandzkiego chcemy rzetelną pracą i najwyższą jakością tłumaczeń zasłużyć na państwa zaufanie. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na budowanie naszej marki i bazy stałych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

tłumacz przysięgły języka holenderskiego - STERN & STERN

STERN & STERN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, kapitał zakładowy 5000zł. KRS: 0000753909, REGON: 381603602, NIP: 8481873472