O NAS

Nasze biuro znajduje się w samym centrum Warszawy przy Rondzie ONZ, a formalną siedzibą wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego jest miasto Ełk. Biuro tłumaczeń STERN & STERN Spółka z o.o. jest następcą prawnym jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej uprzednio przez Johana Stern – tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego, wpisanego na listę Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/34/15. Rozwinięcie formy prawnej działalności w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zostało podyktowane stale zwiększającą się liczbą zapytań ofertowych, zleceń, nawiązaniem współpracy z podwykonawcami oraz powiązaną z powyższymi odpowiedzialnością.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach prawniczych z języka niderlandzkiego lub na język niderlandzki. Oczywiście tłumaczymy również inne dokumenty, z wyjątkiem jednak dokumentów technicznych i medycznych. Powierzenie nam tłumaczenia oznacza gwarancję najwyższej jakości i wykonania zlecenia w uzgodnionym terminie. Oferujemy Państwu również najbardziej nowoczesne formy dostawy tłumaczenia, w tym formę elektroniczną z podpisem kwalifikowanym.

Możemy pochwalić się realizacją kilku prestiżowych projektów tłumaczeniowych, w tym 3-dniowym tłumaczeniem ustnym konsekutywnym dla Krajowej Rady Sądownictwa w 2017 roku, w związku z wizytą Niderlandzkiej Rady Sądownictwa [Raad voor de Rechtspraak] w między innymi polskim Trybunale Konstytucyjnym oraz Sądzie Najwyższym. Razem z naszym starannie wyselekcjonowanym zespołem tłumaczy (przysięgłych) języka niderlandzkiego chcemy rzetelną pracą i najwyższą jakością tłumaczeń zasłużyć na państwa zaufanie. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na budowanie naszej marki i bazy stałych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

tłumacz przysięgły języka holenderskiego - STERN & STERN

Biuro Tłumaczeń Języka Niderlandzkiego STERN & STERN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, kapitał zakładowy 5000 zł. KRS: 0000791234, REGON: 383668511, NIP: 8481875169